Od ponad 17 lat nasze Centrum Serwisowe ENTO zajmuje się pogwarancyjną naprawą telefonów. Poznań jest głównym obszarem naszych działań, ponieważ to właśnie w tym mieście znajduje się nasz serwis stacjonarny, ale do współpracy zachęcamy również mieszkańców innych miejscowości. Klientom proponujemy również możliwość skorzystania z usługi Serwisu Mobilnego ENTO, w ramach którego świadczymy usługę naprawa telefonów komórkowych. Zgodnie z umową odbieramy urządzenia od Klienta spod wskazanego przez niego adresu.

Naprawiamy smartfony Huawei, Xiaomi, Samsung, Apple oraz Lenovo. Nasi serwisanci posiadają aktualną wiedzę na temat prawidłowości procesu serwisowania telefonu, który został zalany cieczą, ma uszkodzony wyświetlacz lub nie działa w nim łączność z Wi-Fi.

stłuczony ekran telefonu
Naprawa telefonów – Poznań – ENTO

Naprawa smartfonów Poznań

Naprawa telefonów to dla Centrum Serwisowego ENTO chleb powszedni! Codziennie mamy do czynienia z różnego rodzaju usterkami telefonów począwszy od uszkodzeń mechanicznych, które wymagają wymiany obudowy czy wyświetlacza, po usterki systemowe, które nie pozwalają na poprawne działanie oprogramowania smartfona. Jeśli więc chcesz wymienić szybkę w swoim iPhone 8, naprawić gniazdo ładowania lub zlikwidować usterki programowe, to zapraszamy do ENTO.

W ramach usługi naprawa telefonów wykonujemy naprawy mechaniczne, takie jak naprawa braku dźwięku, wibracji oraz naprawa niedziałającego przycisku funkcyjnego. U nas wymienisz uszkodzony mikrofon smartfona oraz układy na płycie głównej. Możemy Ci też zaproponować wymianę uszkodzonej obudowy telefonu lub wymianę baterii, która straciła swoją żywotność. Klientom proponujemy też skup uszkodzonych wyświetlaczy smartfonów różnych marek.

Czy w ENTO naprawię uszkodzenia programowe?

Serwisanci z Centrum Serwisowego ENTO zajmują się też naprawą usterek programowych w smartfonach, w ramach których wgrywają oprogramowanie, likwidują błędy systemowe lub wykonują poprawną aktualizację. Jeśli nie jesteś pewien, z jakimi uszkodzeniami masz do czynienia w przypadku swojego smartfona, to zachęcamy Cię do skorzystania z ekspertyzy serwisowej. Nasi specjaliści mają bogate doświadczenie w branży, dlatego są w stanie zlokalizować usterkę telefonu komórkowego nawet w kilka minut! Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego naprawiamy telefony najszybciej, jak to możliwe. Przed przystąpieniem do naprawy smartfona zapraszamy na konsultację, podczas której omówimy proces naprawy uszkodzonego urządzenia oraz rodzaje części, które mają zostać użyte do naprawy.