Serwis telefonów Samsung

W ENTO naprawiamy smartfony marki Samsung

 

Profesjonalną naprawą telefonów, smartfonów i tabletów zajmujemy się nieprzerwanie od 2002 roku. Przez ten czas zdążyło nam zaufać wielu Klientów, którzy zgłaszali się do naszego Centrum Serwisowego z różnymi usterkami telefonów. W ENTO prowadzimy serwis telefonów Samsung, który proponujemy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom oraz innym serwisom, zajmującym się naprawą smartfonów.

serwis telefonów Samsung Poznań

Usługę serwis telefonów Samsung Poznań kierujemy do właścicieli smartfonów Samsung, którzy chcą usunąć mechaniczną lub systemową usterkę urządzenia.

W ramach usługi serwis Samsung Poznań możemy Ci zaoferować szybką i profesjonalną obsługę oraz możliwość wyboru części do montażu (oryginał lub wysokiej klasy zamiennik). Nasi serwisanci udzielą Ci czasowej gwarancji na wykonaną usługę, co oznacza, że w przypadku niemechanicznej awarii wymienionych przez nas podzespołów nie musisz się martwić kosztami ponownej naprawy.

Serwis Samsung Poznań – z jaką usterką mogę zgłosić się do ENTO?

Twój telefon Samsung uległ uszkodzeniu i zastanawiasz się, czy serwisanci z Centrum Serwisowego ENTO podejmą się jego naprawy? Poniżej znajdziesz przykłady wykonywanych przez nas napraw mechanicznych usterek smartfonów, w ramach usługi serwis telefonów Samsung:

  • wymiana uszkodzonego wyświetlacza;

  • wymiana zbitej szybki;

  • naprawa braku dźwięku;

  • naprawa wibracji;

  • wymiana mikrofonu.

W Centrum Serwisowym ENTO zajmujemy się też wymianą układów na płycie głównej oraz wymianą baterii w smartfonach marki Samsung. Jeśli Twoim problemem jest niedziałające gniazdo ładowania, wejście słuchawkowe czy niedziałające Wi-Fi, to zapraszamy do nas! Zajmujemy się nie tylko naprawą zalanych telefonów oraz tych, które uległy uszkodzeniu podczas upadku – wymieniamy też obudowy/ korpusy smartfonów Samsung oraz likwidujemy problem braku zasięgu, poprzez wymianę anteny lub układów na płycie głównej.

W naszym serwisie telefonów skorzystasz też z usług napraw programowych, które polegają najczęściej na wgraniu oprogramowania, likwidacji błędów lub wykonaniu poprawnej aktualizacji urządzenia.