W związku z ogromną popularnością, jaką zyskały produkty Apple w naszym kraju

Szybki serwis Iphone – ENTO

i na świecie, a co za tym idzie ze wzrastającym zapotrzebowaniem na profesjonalny serwis pogwarancyjny, w 2009 roku postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę serwisową o usługę naprawa iPhone Poznań, w ramach której naprawiamy nie tylko urządzenia iPhone, ale też iPad oraz iPod. Z perspektywy czasu uważamy to za bardzo dobrą decyzję, ponieważ urządzenia Apple stanowią jedną z głównych marek naprawianych przez naszych serwisantów w ramach usługi serwis iPhone Poznań.

W Centrum Serwisowym ENTO naprawiamy i serwisujemy smartfony, tablety oraz odtwarzacze firmy Apple w ramach pogwarancyjnego serwisu GSM. Swoje usługi, takie jak naprawa iPhone, świadczymy osobom prywatnym, firmom, a także innym serwisom, zajmującym się naprawą telefonów Apple. Nasz serwis iPhone daje Klientom możliwość wysłania urządzenia do naprawy oraz usługę Serwis Mobilny ENTO. Jeżeli nie masz możliwości odwiedzenia naszego stacjonarnego serwisu, to wystarczy, że skontaktujesz się z naszym specjalistą i umówisz się na odbiór urządzenia w dogodnym dla Ciebie terminie.

Dlaczego warto skorzystać z usług serwis iPhone od ENTO?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji aż sześć dni w tygodniu w naszych punktach stacjonarnych w Poznaniu i Pniewach, gdzie możesz skorzystać z pogwarancyjnej usługi naprawa iPhone Poznań. Szeregi naszej firmy zasilają specjaliści, przed którymi serwis iPhone nie ma żadnych tajemnic! Chętnie udzielamy odpowiedzi na wszelkie pytania, które nurtują użytkowników smartfonów marki Apple. U nas naprawa iPhone przebiega bez żadnych problemów!

Możemy Ci zagwarantować szybką i profesjonalną usługę serwis iPhone Poznań, w ramach której zajmujemy się między innymi wymianą szybki iPhone 8 Poznań. Od Ciebie zależy, czy wymieniane wyświetlacze będą oryginalnymi produktami Apple, czy wysokiej jakości zamiennikami. Wszystkim naszym Klientom dajemy możliwość wyboru. Proponujemy też usługę skupu uszkodzonych oryginalnych wyświetlaczy Apple.

Z jakimi usterkami mogę się zgłosić do ENTO?

Wymiana szybki iPhone 7 Poznań? Taką usługę również najdziesz w naszym Centrum Serwisowym ENTO, na którą udzielimy Ci czasowej gwarancji. Jeśli poszukujesz zaufanego serwisu GSM w Poznaniu, którego serwisanci zajmują się nie tylko realizacją usługi wymiana baterii iPhone Poznań, ale też naprawami programowymi, takimi jak wykonanie poprawnej aktualizacji, likwidacja błędów czy wgranie oprogramowania, to zachęcamy Cię do odwiedzenia naszego serwisu.

Serwisanci ENTO najczęściej realizują takie usługi napraw mechanicznych, jak:

Skorzystaj z usług serwisu Iphone w ENTO!
  • wymiana szybki iPhone 6s Poznań;
  • zwiększanie pojemności pamięci iPhone;
  • wymiana szybki iPhone 6 Poznań;
  • wymiana baterii iPhone 6s Poznań;
  • naprawa braku dźwięku;
  • wymiana mikrofonu;
  • naprawy po ingerencji cieczy.

Ale zajmujemy się też wymianą układów na płycie głównej, naprawą niedziałającego przycisku (wyciszania, home, power), likwidowaniem problemu z brakiem zasięgu poprzez wymianę anteny lub układów na płycie głównej, usuwaniem problemu niedziałającego Wi-Fi, naprawą portu ładowania i gniazda słuchawek oraz wycinaniem kart do formatu micro SIM i nano SIM.